Akce


AUTOMATIZOVANÁ DOMÁCNOST A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

NOVÉ PRODUKTY

Somfy Doorlock je chytrý zámek, který skvěle padne do vaší automatizované domácnosti. Odemkněte si byt nebo dům telefonem, čipem nebo kartou. Můžete s ním sdílet a spravovat přístupy členů rodiny a blízkých přátel do své domácnosti, odemykat a zamykat vstupní dveře odkudkoliv a propojit jej se systémem TaHoma®

 

Proč si vybrat chytrý zámek Somfy Doorlock?

. S chytrým zámkem Somfy Doorlock budete mít vždy přehled, kdo právě přišel nebo odešel přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Například lze udělit přístup přes kódovou klávesnici nebo kartu uklízečce jen v danou dobu (čtvrtek od 9:00 do 11:00) a nemusíte se o nic starat.

 

CHytrý zámek dveří je vysoce bezpečný. Úroveň zabezpečení je shodná s bankovními standardy šifrování dat (AES 256 bitů). Dostáváte upozornění při každé aktivaci zámku (tzn. pohybu oprávněných osob) a můžete sledovat historii přístupů. Vložka zámku je certifikována podle evropských norem a je odolná vůči rozlomení, odvrtání a vytržení. Instalace chytrého zámku Somfy Doorlock se obejde bez vrtání a bez jakýchkoliv úprav vašich vstupních dveří.

 

Věděli jste, že Somfy Doorlock může být součástí vašich chytrých scénářů? Příklad scénáře „Příjezd“ jedním kliknutím se spustí: Odkóduje se zabezpečovací systém Somfy One, systém vypne pohybová čidla v domě, otevře se brána a garážová vratarozsvítí se v garáži a v chodbičce pro případ, že se vracíte v noci a odemkne se Somfy Doorlock na hlavních dveřích. Zaujal vás tento scénář? Zjistěte více TaHoma®.

SITUO 1 A 5 IO II

Přenosný lokální ovladač pro ovládání io pohonů, mikromodulů a dalších zařízení.
 

SITUO 1V A 5V IO II

Přenosný lokální ovladač pro ovládání io pohonů, mikromodulů a dalších zařízení.

Více

INIS MOUNTED BOX A INIS 80X80

Drátový spínač pro ovládání jednoho pohonu

SMOOVE DUO A UNO WT

Drátový spínač pro ovládání jednoho (UNO) či dvou (DUO) pohonů.
TERMOSTATICKÁ HLAVICE
Somfy Termostatická hlavice je řešení pro inteligentní řízení vytápění radiátory včetně vzdáleného řízení a funkce přizpůsobení se dané nemovitosti.
Tahoma DIN-Rail je inteligentní řízení domácnosti umístěné do rozvodné skříně. Vhodné řešení pro novostavby.
           

 

Opět posouváme hranice toho, co znamená zabezpečená domácnost.

Somfy One je chytrý doplněk domácnosti, který ji zabezpečí do pěti minut od chvíle, kdy jej vybalíte z krabice. Spuštění, nastavení a aktivace jsou stejně snadné jako ovládání televize nebo telefonu. A upřímně – viděli jste někdy designově čistší alarm s kamerou?