Brány a ploty


Vjezdové brány jsou ideálním řešením pro vjezd k Vašemu rodinnému domu nebo firmě.
Jsou praktickým a komfortním řešením uzavření vstupu nebo vjezdu na pozemek.

Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli (jackel) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná.

Kombinace různých materiálů a tvarů Vám zaručuje originalitu a výjmečný vzhled Vaší křídlové brány. Využití těchto bran je opravdu všestranné a to i v průmyslovém odvětví. Široká nabídka el. pohonů Lift Master a Came. Použití dálkového ovladače Vám zaručují opravdovou pohodu za každého počasí.

 

samonosna46Samonosné brány

Posuvné brány samonosné jsou uloženy v ložiskových jezdcích a posouvají se do boku nad povrchem vjezdu. Díky tomu jsou maximálně praktické i v zimním období! Maximálně praktické i v zimním období! Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli ( jackel ) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná.

teleskopicke2Teleskopické brány

Hlavní výhoda u teleskopické brány je možnost menšího bočního prostoru, kam má brána zajíždět. Obecně platí, že délka bočního prostoru je polovina čisté šíře vjezdu + 60 cm. Oproti klasické posuvné bráně je zde velká úspora místa.

kridlove2Křídlové brány

Jsou ideálním řešením pro vjezd do firemních (průmyslových) areálů. Majitelé rodinných domů, s menším prostorem příjezdu k domu, uvítají posuvnou bránu vzhledem k minimálnímu pracovnímu prostoru této brány. Křídlové brány se posouvají na povrchu vjezdu pomocí kolečka (kladky), které je vedeno v kolejnici. Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli ( jackel ) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná. Vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka.

Okenicové brány a ploty

Design tohoto typu plotu je dosti blízký tvaru a funkčnosti žaluzií. Plot je vzdušný a zároveň zachová dostatečnou míru soukromí. Různou barevnou kombinací lamel (R171) a bočního profilu (R170), případně sloupků (R146, R157) vznikají velice zajímavé barevné kombinace které Vám umožní přizpůsobit vzhled plotu přesně Vašim představám. Samozřejmě i tento typ lze vyrobit jako branku nebo bránu, čímž můžete docílit komplexního oplocení Vašeho domu, zahrady, atd…

jednokridle1Branky

ploty1Ploty

Komponenty pro výrobu bran