Markýzy


Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

 

Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy

Horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny, otevřené bez kazety. Základní a cenově výhodné řešení protisluneční ochrany, který nikdy nezklame a vždy vytvoří na jakékoliv terase příjemný stín a pohodu. Velký výběr typů výsuvných markýz bez kazety, Vám umožní ideálním a estetickým způsobem zastínit venkovní prostor terasy, balkónu, restaurační zahrádky, nebo prosklené výkladce obchodů.

Polokazetové markýzy

Polokazetové markýzy

Horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny s polokazetou, která chrání v uzavřeném stavu navíjecí válec s látkou před veškerými povětrnostním vlivy celoročně. Potach polokazetové markýzy má tak esteticky prodlouženou životnost.

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

Vzhledově dokonalé a luxusní horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny s kazetou, která chrání v uzavřeném stavu navíjecí válec s látkou, včetně ramen a vnitřní konstrukce markýzy. před veškerými povětrnostním vlivy celoročně. Kazetové markýzy májí tak esteticky a funkčně prodlouženou životnost o proti otevřeným markýzám. Velký výběr typů kazetových markýz, Vám umožní skvělý výběr…

Výklopné markýzy

Výklopné markýzy

Velmi často používané markýzy pro ochranu prosklených výloh obchodů, oken a balkónů. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí kde potištěné potahy tvoří skvělou reklamu a image danému podniku. Pro dřevěné pergoly a altány jsou dobrou volbou pro boční stínění. Finančně výhodná varianta stínicí techniky s velkým výběrem typů.

Svislé markýzy

Svislé markýzy

Svislé markýzy Vám zajistí příjemné stínění oken, prosklených ploch a balkónů nebo lodžií. Pro dřevěné pergoly a altány jsou taktéž dobrou volbou pro boční stínění.Boční vedení svislé markýzy se používá nejčastěji v lankách, dale potom v nerezových tyčích d.10 mm nebo vodících kolejích. Konstrukčně jednoduché řešení protislunečního stínění.

Fasádní markýzy

Fasádní clony

Fasádní kazetové markýzy jsou svislé markýzy které zajistí dokonalé stínění oken, prosklených ploch obytných a administrativních budov. Pro dřevěné pergoly a altány jsou dobrou volbou pro boční stínění.Boční vedení svislé markýzy se používá nejčastěji v lankách, dale potom v nerezových tyčích d.10 mm nebo vodících kolejích. Konstrukčně jednoduché kazetové řešení protislunečního stínění.

 


Máte zájem nebo potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás.