Nerezové zábradlí


 

U nás si vyberete nerezové produkty vyrobené standardním, ale i moderním originálním způsobem.  Vybírat si můžete zábradlí terasové, schodištní,  francouzských oken nebo madla.  Vše je možno dodat formou stavebnicového systému nebo vyrobíme originální designové nerezové zábradlí, madla a veškeré příslušenství.

Výhody takového zábradlí jsou zejména dlouhá životnost, moderní designový vzhled a snadná údržba. Všechny produkty jako jsou stavebnicové nerezové

zábradlí, zábradlí francouzských oken i madla  mohou být kombinována s jinými materiály jako tvrzené sklo nebo  dřevo. Povrch nerezové oceli může být broušený  nebo leštěný.

Pro ty, kteří si chtějí postavit nerezové zábradlí podle svých představ, je zde systém stavebnicového zábradlí. Můžete si vybrat různé druhy sloupků i madel, ale také výplní např. lankovou, skleněnou, nebo prutovou výplň. Zábradlí jsou vhodná jak pro dřevěná a betonová schodiště, tak pro podesty, balkóny a terasy.

 

sklenene_zabradli1Skleněné zábradlí

Zábradlí je vyrobeno z kaleného, lepeného bezpečnostního skla. Sklo je uchyceno přes nerezové kotevní prvky z jemně broušené nebo leštěné nereze. Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.

Designové zábradlí a výplně

Výplně jsou zhotoveny z hliníkového plechu o tloušťce 2 mm a opatřeny lakem. Kromě hliníku však pro výrobu designových výplní a obkladů používáme široké spektrum materiálu: ocelový plech s povrchovou úpravou PES, PUR-PA a PVDF, kompozitní panely (bondy). Designové výplně slouží také jako výplně zábradlí schodišť nebo balkonů, jako interiérové příčky nebo sluneční clony. Mohou být jedinečnou a nezaměnitelnou součástí Vašeho projektu. Výplně mají řadu využití (viz též náš katalog produktů Design).

zabradli-francouzska5Zábradlí pro francouzská okna

Nabízíme zábradlí pro francouzská okna různého druhu . Stačí si jednoduše vybrat design, který se Vám líbí. My Vám je osadíme nebo dodáme výrobek, který si namontujete sami. Také zde si můžete pohodlně vybrat z nerezových prvků nebo tvrzeného skla. Výplně a sloupky mohou být  různých rozměrů a tvarů. Nabízíme Vám moderní řešení francouzských oken se snadným způsobem montáže.