Brány a ploty


Vjezdové brány a ploty jsou logickým zakončením hranice vašeho pozemku. Brány s pohonem jsou ideálním a komfortním řešením vjezdu do vašeho domu nebo firmy. Standard, na který si rychle zvyknete, ocení jistě matky s dětmi a plným kufrem s nákupem, majitelé s vjezdem z rušné ulice nebo také při nepřízni počasí, kdy nemusíte vystupovat z auta.

Konstrukce vjezdových bran a plotů mohou být svařené z oceli se základním nátěrem. V případě zájmu je možnost výběru z barev RAL. Brány mohou být i žárově zinkované nebo celohliníková lakovaná.

Vjezdové brány a ploty tvoříme na míru dle přání a finančních možností zákazníků. Kombinací materiálů a tvarů vznikají originální vzhledy. Využití našich vran je všestranné, a to i v průmyslovém odvětví.

Motorizace našich bran probíhá prostřednictvím elektrických pohonů od Somfy, Lift Master nebo Came.

 

Samonosné brány

Posuvné samonosné brány jsou jeden z nejběžnějších druhů vjezdových bran. Majitelé domů či firem oceňují zejména jejich minimální potřebný stavební prostor. Nezabírají prakticky před ani za bránou žádné místo, celá jejich šířka se zasouvá na tzv. ložiskových jezdcích do boku. Na zasunutí potřebujete jen o něco větší prostor, než je skutečná vjezdová šířka. Více…

Teleskopické brány

Dalším typem nabízených bran jsou tzv. teleskopické brány, jedny z nejúspornějších typů, co se týče prostoru, ale zároveň nejvíce konstrukčně náročné. Každá zakázka na teleskopickou bránu musí mít svůj stavební projekt, který se odvíjí od konkrétních podmínek. O velké úspoře místa hovoří i fakt, že délka bočního prostoru je snížena až na polovinu čisté šířky vjezdu (plus průměrně 60cm). Více…

Křídlové brány

Jsou ideálním řešením pro vjezd do firemních (průmyslových) areálů. Majitelé rodinných domů, s menším prostorem příjezdu k domu, uvítají posuvnou bránu vzhledem k minimálnímu pracovnímu prostoru této brány. Křídlové brány se posouvají na povrchu vjezdu pomocí kolečka (kladky), které je vedeno v kolejnici. Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli ( jackel ) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná. Vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka.

Okenicové brány a ploty

Design tohoto typu plotu je dosti blízký tvaru a funkčnosti žaluzií. Plot je vzdušný a zároveň zachová dostatečnou míru soukromí. Různou barevnou kombinací lamel (R171) a bočního profilu (R170), případně sloupků (R146, R157) vznikají velice zajímavé barevné kombinace které Vám umožní přizpůsobit vzhled plotu přesně Vašim představám. Samozřejmě i tento typ lze vyrobit jako branku nebo bránu, čímž můžete docílit komplexního oplocení Vašeho domu, zahrady, atd…

Ploty

Ocelové svařované či ze systémových plotových prvků. Možností je celá řada. Stačí si vybrat a postavíme plot podle Vašich představ.