Brány a ploty


Vjezdové brány jsou ideálním řešením pro vjezd k Vašemu rodinnému domu nebo firmě.
Jsou praktickým a komfortním řešením uzavření vstupu nebo vjezdu na pozemek.

Konstrukce vjezdových bran může být svařená z oceli (jackel) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná nebo celohliníková lakovaná.

Kombinace různých materiálů a tvarů Vám zaručuje originalitu a výjmečný vzhled Vaší křídlové brány. Využití těchto bran je opravdu všestranné a to i v průmyslovém odvětví. Široká nabídka el. pohonů od Somfy, Lift Master a Came. Použití dálkového ovladače Vám zaručují opravdovou pohodu za každého počasí.

 

samonosna46Samonosné brány

Posuvné brány samonosné jsou uloženy v ložiskových jezdcích a posouvají se do boku nad povrchem vjezdu. Díky tomu jsou maximálně praktické i v zimním období! Maximálně praktické i v zimním období! Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli ( jackel ) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná.

teleskopicke2Teleskopické brány

Hlavní výhoda u teleskopické brány je možnost menšího bočního prostoru, kam má brána zajíždět. Obecně platí, že délka bočního prostoru je polovina čisté šíře vjezdu + 60 cm. Oproti klasické posuvné bráně je zde velká úspora místa.

kridlove2Křídlové brány

Jsou ideálním řešením pro vjezd do firemních (průmyslových) areálů. Majitelé rodinných domů, s menším prostorem příjezdu k domu, uvítají posuvnou bránu vzhledem k minimálnímu pracovnímu prostoru této brány. Křídlové brány se posouvají na povrchu vjezdu pomocí kolečka (kladky), které je vedeno v kolejnici. Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli ( jackel ) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná. Vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka.

Okenicové brány a ploty

Design tohoto typu plotu je dosti blízký tvaru a funkčnosti žaluzií. Plot je vzdušný a zároveň zachová dostatečnou míru soukromí. Různou barevnou kombinací lamel (R171) a bočního profilu (R170), případně sloupků (R146, R157) vznikají velice zajímavé barevné kombinace které Vám umožní přizpůsobit vzhled plotu přesně Vašim představám. Samozřejmě i tento typ lze vyrobit jako branku nebo bránu, čímž můžete docílit komplexního oplocení Vašeho domu, zahrady, atd…

Ploty

Ocelové svařované či ze systémových plotových prvků. Možností je celá řada. Stačí si vybrat a postavíme plot podle Vašich představ.

 

 Komponenty pro výrobu bran