Bioklimatické pergoly – spojení nadčasového vzhledu a dokonalé funkčnosti


Objevujte nové hranice mezi světlem a stínem. S naší bioklimatickou pergolou si můžete tzv. modelovat sluneční paprsky. V podstatě si ní můžete vytvořit další „venkovní“ pokoj. Užívejte si relaxaci na terase či zahradě i když se počasí trochu pokazí. Vaše venkovní rodinné oslavy nebo párty získají díky bioklimatické pergole úplně nový rozměr. Nemusíte zbytečně řešit velmi časté otázky. Jaké bude počasí? A znáte to, někomu se nezavděčíte nikdy. Moc sluníčka, vítr nebo déšť to vše zažehnáte s Vaší novou bioklimatickou pergolou.

A proč jsou právě tyto hliníkové pergoly hitem nejen letošního roku? Odpověď je jednoduchá. Jde právě o zvolený konstrukční materiál. Hliník je nejen vysoce odolný a bezúdržbový, ale také má dlouhou životnost. Nejmodernější a zároveň nejdokonalejší variantou jsou pergoly s naklápěcími lamelami. Jedinečné řešení naklápěcí pergoly, která Vás ochrání před sluncem, deštěm a sněhem. S dalším příslušenstvím jako jsou screenové rolety nebo posuvné zasklení vytvoříte dokonalou zahradní pergolu na celý rok.

Samostatně stojící pergoly

Připojená pergola ke stavbě

 

Bioklimatická pergola Vás ochrání v každém ročním období a za každého počasí. A nejen, že jsou zcela bezkonkurenčně funkční, ale dokonce i skvěle vypadají a doladí tak celkový moderní design Vašeho domu. A to ještě není vše k Vaší úplné spokojenosti je jejich jednoduché tlačítkové nebo dálkové ovládání. Dokonce lze vše propojit s Vaší chytrou domácností a ovládat pergolu například přes telefon.

A pokud nejste ještě pořád přesvědčeni, tak se podívejte na pár našich realizací a posoudíte sami.