Pohony předokenních rolet


Mějte rolety i celý dům pod kontrolou. Odkudkoli

Ať jste kdekoli, rolety v celém domě vás budou poslouchat na slovo. Ovládejte všechny rolety z jednoho místa pomocí ovladače či svého smartphonu. Ochrání váš dům před horkem, zimou, zvídavými pohledy i narušiteli.

Výhody rolet s pohonem Somfy:

Odolné vůči násilnému otevření zvenku
Díky tuhým kloubům rolety odolají násilnému zdvihu o síle až 100 kg.
Automatické nastavení mezí
Záruka dokonalého otevírání a zavírání v průběhu času.
Chytrý motor zabrání poškození rolet
Automaticky se zastaví, pokud jsou v cestě nějaké překážky.
5 let záruka
Protože svým produktům věříme.

Připraveno pro připojení do systému domácí automatizace

Ovládejte dálkově nejen rolety, ale také žaluzie, markýzy, vjezdovou bránu, garážová vrata nebo osvětlení.

Pohony:

Název a popis Obrázek

ALTUS 40 RTS

Trubkový pohon s vestavěným přijímačem RTS pro všestranné použití. Pro hřídele Ø 40 mm.

ALTUS 50 RTS

Pohon s vestavěným přijímačem RTS. Vhodný pro markýzy, screeny a podobné aplikace. Spolupracuje s větrnou a sluneční automatikou. Možnost uložení často používané mezipolohy a jejího snadného vyvolání pomocí tlačítka „“my““ na dálkovém ovladači.

LT 50/60

Elektromechanický pohon pro všestranné použití (předokenní rolety, markýzy, rolovací vrata,…). Rychlé nastavení koncových poloh pomocí tlačítek.

LT 50/60 NHK

Vhodný pro rolovací vrata a markýzy. Možnost nouzového ovládání klikou v případě výpadku dodávky elektrické energie.

KIT OXIMO WIREFREE io

Pro všechny typy a konstrukce rolet. Bateriové napájení, dobíjení prostřednictvím solárního panelu.

OXIMO S AUTO io

Plug&play pohon pro úzké předokenní rolety. Automatické nastavení koncových poloh. Vyžaduje použití pevných závěsů a zarážek v koncové liště rolety. Kompatibilní se systémem TaHoma®.

OXIMO S AUTO RTS

Plug&play pohon pro úzké předokenní rolety. Automatické nastavení koncových poloh. Vyžaduje použití pevných závěsů a zarážek v koncové liště rolety.

OXIMO io

Použitelný pro všechny typy a konstrukce předokenních rolet. Vestavěný přijímač dálkového ovládání io-homecontrol®. Kompatibilní se systémem TaHoma®. Automaticky si ukládá a aktualizuje parametry dráhy rolety tak, aby vždy byla perfektně vytažená nebo spuštěná.

OXIMO RTS

Použitelný pro všechny typy a konstrukce předokenních rolet. Vestavěný přijímač dálkového ovládání RTS. Automaticky si ukládá a aktualizuje parametry dráhy rolety tak, aby vždy byla perfektně vytažená nebo spuštěná.

OXIMO WT

Použitelný pro všechny typy a konstrukce předokenních rolet. Automaticky si ukládá a aktualizuje parametry dráhy rolety tak, aby vždy byla perfektně vytažená nebo spuštěná.

ROLL UP 28 WT

Trubkový pohon pro interiérové látkové rolety a jiné rolovací clony. Pro hřídele Ø28 mm. Elektronické nastavení koncových poloh.