Markýzy


Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

 

Výsuvné markýzy

Horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny, otevřené bez kazety. Základní a cenově výhodné řešení protisluneční ochrany, který nikdy nezklame a vždy vytvoří na jakékoliv terase příjemný stín a pohodu. Velký výběr typů výsuvných markýz bez kazety, Vám umožní ideálním a estetickým způsobem zastínit venkovní prostor terasy, balkónu, restaurační zahrádky, nebo prosklené výkladce obchodů.

Polokazetové markýzy

Polokazetové markýzy

Horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny s polokazetou, která chrání v uzavřeném stavu navíjecí válec s látkou před veškerými povětrnostním vlivy celoročně. Potach polokazetové markýzy má tak esteticky prodlouženou životnost.

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

Vzhledově dokonalé a luxusní horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny s kazetou, která chrání v uzavřeném stavu navíjecí válec s látkou, včetně ramen a vnitřní konstrukce markýzy. před veškerými povětrnostním vlivy celoročně. Kazetové markýzy májí tak esteticky a funkčně prodlouženou životnost o proti otevřeným markýzám. Velký výběr typů kazetových markýz, Vám umožní skvělý výběr…

Výklopné markýzy

Výklopné markýzy

Velmi často používané markýzy pro ochranu prosklených výloh obchodů, oken a balkónů. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí kde potištěné potahy tvoří skvělou reklamu a image danému podniku. Pro dřevěné pergoly a altány jsou dobrou volbou pro boční stínění. Finančně výhodná varianta stínicí techniky s velkým výběrem typů.

Svislé markýzy

Svislé markýzy

Svislé markýzy Vám zajistí příjemné stínění oken, prosklených ploch a balkónů nebo lodžií. Pro dřevěné pergoly a altány jsou taktéž dobrou volbou pro boční stínění.Boční vedení svislé markýzy se používá nejčastěji v lankách, dale potom v nerezových tyčích d.10 mm nebo vodících kolejích. Konstrukčně jednoduché řešení protislunečního stínění.

Fasádní markýzy

Fasádní clony

Fasádní kazetové markýzy jsou svislé markýzy které zajistí dokonalé stínění oken, prosklených ploch obytných a administrativních budov. Pro dřevěné pergoly a altány jsou dobrou volbou pro boční stínění.Boční vedení svislé markýzy se používá nejčastěji v lankách, dale potom v nerezových tyčích d.10 mm nebo vodících kolejích. Konstrukčně jednoduché kazetové řešení protislunečního stínění.

Markýzové potahy

Markýzová látka je speciální akrylátová látka ošetřená nanotechnologií pro dosažení skvělých vlastností při ochraně před sluncem a mírným deštěm. Takto impregnovaná tkanina je odolná vůči špíně, vlhkosti a plísni a díky nano fixaci tyto vlastnosti zůstávají na látce po dlouhou dobu. Potahy jsou použitelné u všech venkovních markýz.

 

 


Máte zájem nebo potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás.