TAHOMA


TaHoma Switch®

Zjednodušte si život pomocí chytré domácnosti

Vstupte do světa pokročilých technologií, které vám budou každý den zpříjemňovat bydlení. Naše systémy automatizace domácnosti si poradí s ovládáním stínění, osvětlení, pohání garážová vrata i vjezdové brány a zajišťují bezpečí vašeho domova.

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti

TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.

Co vše vám může komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® nabídnout?

TaHoma® propojí všechna zařízení v domě

Systém TaHoma® je řídicí jednotkou vašeho domu. Snadno na ni napojíte vše, co je připravené na svou roli v chytré domácnosti – třeba venkovní stínění, vrata, vjezdové brýny, pergoly – vše osazené pohony Somfy.

 

Bezpečí, úspora, pohodlí

Systémem automatizace domácnosti TaHoma® položíte základy svého chytrého bydlení. A nemusíte se přitom trápit se sebemenšími stavebními úpravami. TaHoma® vyžaduje pouze připojení k internetu.

Mobilní aplikace TaHoma®

S rostoucím počtem chytrých telefonů v našich kapsách roste i obliba aplikace TaHoma®. Aplikaci jsme připravili ve dvou variantách pro dva nejrozšířenější operační systémy – Android a iOS.

 

 

 

                           4 argumenty pro TaHomu

 

Instalace bez zásahů do stěn

TaHomu vám nainstalují a zprovozní naši odborníci. Než k vám dorazí, nemusíte doma nic připravovat – nebude se bourat, vrtat ani jinak zasahovat do stavby. Stačí zdroj elektřiny a přístup k internetu.

Ovládání odkudkoli

Dálkový ovladač, chytrý telefon, tablet nebo počítač. Stačí jedno z těchto zařízení a můžete začít naplno využívat všech výhod automatizované domácnosti.

Vždy máte přehled

Ať jste kdekoli, snadno zjistíte, co se děje ve vašem domě. Pokud systém zaznamená narušení bezpečnosti například v případě požáru nebo vloupání, neprodleně vás informuje a vy můžete reagovat.

Snadná rozšiřitelnost

Díky naší bezdrátové technologii io-homecontrol® můžete zařízení do TaHomy připojovat postupně a vždy vám k tomu bude stačit přístup k internetu. Pokud si s připojením nebudete vědět rady, jsme vám samozřejmě k dispozici.

 

               TaHoma® v každodenním životě

Scénáře

Se scénáři vám odpadá každodenní ovládání a kontrola domu. Stačí je jednou nastavit a pak vyvolat stisknutím tlačítka.

Příklad

Odjíždíte do práce. Stisknete tlačítko a světla sama zhasínají, rolety se zatahují, garážová vrata a vjezdová brána se otvírají, aby se hned po vašem odjezdu opět bezpečně uzavřely.

Kalendář

Naplánujte si automatické spouštění jednotlivých scénářů na konkrétní měsíc, den i hodinu.

Příklad

V pracovních dnech chcete spouštět jiné scénáře a v jiné hodiny než o víkendech, kdy si všichni rádi přispíme. S TaHomou můžete. A kdykoli bude třeba, (de)aktivujete jiné scénáře nebo přenastavíte stávající.

Smart scénáře

Nastavte si pokročilé scénáře, které kombinují několik podmínek naráz.

Příklad

Sluneční čidlo na venkovních roletách zjistí, že dnešek bude opravdu horký den, ostré slunce každou minutou zvyšuje teplotu v místnosti. Jakmile to TaHoma® zjistí, rolety zatáhne a v domě vám udrží příjemnou teplotu.

Kompatibilita

TaHoma® je kompatibilní s více než 100 dalšími výrobky Somfy i produkty dalších předních značek.