Akce


Pro pohodlné vjezd domů či garáže doporučujeme  otvírání a zavírání vrat s novými pohony.

Dalším novým prvke je chytrý zámek….

Somfy Doorkeeper je chytrý zámek, který skvěle padne do vaší automatizované domácnosti. Odemkněte si byt nebo dům telefonem, čipem nebo kartou. Můžete s ním sdílet a spravovat přístupy členů rodiny a blízkých přátel do své domácnosti, odemykat a zamykat vstupní dveře odkudkoliv a propojit jej se systémem TaHoma®

Proč si vybrat chytrý zámek Somfy Doorkeeper?

. S chytrým zámkem Somfy Keeper budete mít vždy přehled, kdo právě přišel nebo odešel přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Například lze udělit přístup přes kódovou klávesnici nebo kartu uklízečce jen v danou dobu (čtvrtek od 9:00 do 11:00) a nemusíte se o nic starat.

 

CHytrý zámek dveří je vysoce bezpečný. Úroveň zabezpečení je shodná s bankovními standardy šifrování dat (AES 256 bitů). Dostáváte upozornění při každé aktivaci zámku (tzn. pohybu oprávněných osob) a můžete sledovat historii přístupů. Vložka zámku je certifikována podle evropských norem a je odolná vůči rozlomení, odvrtání a vytržení. Instalace chytrého zámku Somfy Doorlock se obejde bez vrtání a bez jakýchkoliv úprav vašich vstupních dveří.

 

Věděli jste, že Somfy Doorlock může být součástí vašich chytrých scénářů? Příklad scénáře „Příjezd“ jedním kliknutím se spustí: Odkóduje se zabezpečovací systém Somfy One, systém vypne pohybová čidla v domě, otevře se brána a garážová vratarozsvítí se v garáži a v chodbičce pro případ, že se vracíte v noci a odemkne se Somfy Doorlock na hlavních dveřích. Zaujal vás tento scénář? Zjistěte více TaHoma®.