Akce


NOVÉ PRODUKTY

 S novou sezónou jsou pro Vás připraveny nové hliníkové pergoly MERIDIEM.

Nejmodernější stínění na trhu tzv. BIOKLIMATICKÁ PERGOLA disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Pergola Meridiem nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení,  nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm. Jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení.

Pro tuto sezónu se speciální zaváděcí cenou !!!

V provedení CLASIC  v 15 barevných kombinacích  !!!


MÁTE ZÁJEM O KONKRÉTNÍ CENOVOU NABÍDKU? 

Napište nám, uveďte Vaše rozměry a požadavky např. jako v tabulce níže a my Vám obratem zpracujeme nabídku.


Orientační cena Bioklimatické pergoly Meridiem

Šířka 3000 mm
Hloubka 3000 mm
Výška pergoly 3000 mm
Barva RAL 7*** /8***/ 9***
Provedení Samostatně stojící / kotvená k domu
Ovládání rádiový pohon Elero + řídící jednotka Somfy
pětikanálový ovladač
Cena 140 700 Kč
(bez DPH a montáže)

Doplňkové příslušenství

+ screenové rolety

+ boční prosklení

+ LED osvětlení

+ dešťový senzor

+ sluneční senzor

+ větrný senzor


 

AL Pergoly s posuvnou nebo pevnou střechou jsou moderním typem zastřešení terasy. Ochrání Vás ochrání před sluncem a deštěm. Pokud budete chtít vidět oblohu, jednoduše zatáhněte látku pod ochrannou stříšku. Důmyslný odtokový systém pergoly odvádí vodu mimo terasu uvnitř hliníkové konstrukce.

 

Vaše domácnost bude zabezpečená, ať jste kdekoliv

Somfy One je chytrý doplněk domácnosti, který ji zabezpečí do pěti minuAUTOMATIZOVANÁ DOMÁCNOST A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

Ovládejte svůj systém s maximální lehkostí

Aktivujte či deaktivujte zabezpečení své domácnosti pouhým kliknutím na svém chytrém telefonu.

Aktivujte si oznámení a dostávejte všechny informace, které potřebujete.

Náš alarm s vámi bude komunikovat

Somfy Doorlock je chytrý zámek, který skvěle padne do vaší automatizované domácnosti. Odemkněte si byt nebo dům telefonem, čipem nebo kartou. Můžete s ním sdílet a spravovat přístupy členů rodiny a blízkých přátel do své domácnosti, odemykat a zamykat vstupní dveře odkudkoliv a propojit jej se systémem TaHoma®

Proč si vybrat chytrý zámek Somfy Doorlock?

. S chytrým zámkem Somfy Doorlock budete mít vždy přehled, kdo právě přišel nebo odešel přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Například lze udělit přístup přes kódovou klávesnici nebo kartu uklízečce jen v danou dobu (čtvrtek od 9:00 do 11:00) a nemusíte se o nic starat.

 

CHytrý zámek dveří je vysoce bezpečný. Úroveň zabezpečení je shodná s bankovními standardy šifrování dat (AES 256 bitů). Dostáváte upozornění při každé aktivaci zámku (tzn. pohybu oprávněných osob) a můžete sledovat historii přístupů. Vložka zámku je certifikována podle evropských norem a je odolná vůči rozlomení, odvrtání a vytržení. Instalace chytrého zámku Somfy Doorlock se obejde bez vrtání a bez jakýchkoliv úprav vašich vstupních dveří.

 

Věděli jste, že Somfy Doorlock může být součástí vašich chytrých scénářů? Příklad scénáře „Příjezd“ jedním kliknutím se spustí: Odkóduje se zabezpečovací systém Somfy One, systém vypne pohybová čidla v domě, otevře se brána a garážová vratarozsvítí se v garáži a v chodbičce pro případ, že se vracíte v noci a odemkne se Somfy Doorlock na hlavních dveřích. Zaujal vás tento scénář? Zjistěte více TaHoma®.