Zábradlí


 

Zábradlí pro terasy i francouzská okna

U nás si vyberete nerezové produkty vyrobené standardním, ale i moderním originálním způsobem.  Vybírat si můžete zábradlí terasové, schodištní,  francouzských oken nebo madla.  Vše je možno dodat formou stavebnicového systému nebo vyrobíme originální designové nerezové zábradlí, madla a veškeré příslušenství.

Výhody takového zábradlí jsou zejména dlouhá životnost, moderní designový vzhled a snadná údržba. Všechny produkty jako jsou stavebnicové.

Zábradlí, zábradlí francouzských oken i madla  mohou být kombinována s jinými materiály jako tvrzené sklo nebo  dřevo. Povrch nerezové oceli může být broušený  nebo leštěný. U hliníkových prvků eloxovaný nebo lakovaný.

 

 

Nerezové zábradlí

 Pro ty, kteří si chtějí např. postavit nerezové zábradlí podle svých představ. Můžete si vybrat různé druhy sloupků i madel, ale také výplní např. lankovou, skleněnou, nebo prutovou výplň. Zábradlí jsou vhodná jak pro dřevěná a betonová schodiště, tak pro podesty, balkóny a terasy. Sklo je uchyceno přes nerezové kotevní prvky z jemně broušené nebo leštěné nereze. Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.

 

zabradli-francouzska5Skleněné zábradlí

Zábradlí je vyrobeno z kaleného, lepeného bezpečnostního skla. Sklo je uchyceno přes nerezové kotevní prvky z jemně broušené nebo leštěné nereze. Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.

 

Hliníkové zábradlí

Zábradlí je vyrobeno z hliníkových profilů. V nabídce máme několik vzorů, které mohou být dodány v různých barvách.  Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.