Zábradlí


 

U nás si vyberete nerezové produkty vyrobené standardním, ale i moderním originálním způsobem.  Vybírat si můžete zábradlí terasové, schodištní,  francouzských oken nebo madla.  Vše je možno dodat formou stavebnicového systému nebo vyrobíme originální designové nerezové zábradlí, madla a veškeré příslušenství.

Výhody takového zábradlí jsou zejména dlouhá životnost, moderní designový vzhled a snadná údržba. Všechny produkty jako jsou stavebnicové.

Zábradlí, zábradlí francouzských oken i madla  mohou být kombinována s jinými materiály jako tvrzené sklo nebo  dřevo. Povrch nerezové oceli může být broušený  nebo leštěný. U hliníkových prvků eloxovaný nebo lakovaný.

 

 

Nerezové zábradlí

 Pro ty, kteří si chtějí např. postavit nerezové zábradlí podle svých představ. Můžete si vybrat různé druhy sloupků i madel, ale také výplní např. lankovou, skleněnou, nebo prutovou výplň. Zábradlí jsou vhodná jak pro dřevěná a betonová schodiště, tak pro podesty, balkóny a terasy. Sklo je uchyceno přes nerezové kotevní prvky z jemně broušené nebo leštěné nereze. Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.

 

sklenene_zabradli1Skleněné zábradlí

Zábradlí je vyrobeno z kaleného, lepeného bezpečnostního skla. Sklo je uchyceno přes nerezové kotevní prvky z jemně broušené nebo leštěné nereze. Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.

 

Hliníkové zábradlí

Zábradlí je vyrobeno z hliníkových profilů. V nabídce máme několik vzorů, které mohou být dodány v různých barvách.  Zábradlí zachovává čistý a vzdušný vzhled bez jakýchkoliv rušivých prvků.

 

Designové zábradlí a výplně

Výplně jsou zhotoveny z hliníkového plechu o tloušťce 2 mm a opatřeny lakem. Kromě hliníku však pro výrobu designových výplní a obkladů používáme široké spektrum materiálu: ocelový plech s povrchovou úpravou PES, PUR-PA a PVDF, kompozitní panely (bondy). Designové výplně slouží také jako výplně zábradlí schodišť nebo balkonů, jako interiérové příčky nebo sluneční clony. Mohou být jedinečnou a nezaměnitelnou součástí Vašeho projektu. Výplně mají řadu využití (viz též náš katalog produktů Design).

 

zabradli-francouzska5Zábradlí pro francouzská okna

Nabízíme zábradlí pro francouzská okna různého druhu . Stačí si jednoduše vybrat design, který se Vám líbí. My Vám je osadíme nebo dodáme výrobek, který si namontujete sami. Také zde si můžete pohodlně vybrat z nerezových prvků nebo tvrzeného skla. Výplně a sloupky mohou být  různých rozměrů a tvarů. Nabízíme Vám moderní řešení francouzských oken se snadným způsobem montáže.