Úvod


 

sekcni23Garážová vrata

Sekční vrata jsou maximálně spolehlivá, jsou ovládána manuálně i pohonem. V případě výpadku elektrického proudu při ovládání pohonem mohou být vrata rychle a snadno otevřena. Vybírat můžete z mnoha typů panelů, včetně struktury jejich povrchu a barev. Vrata skvěle odolávají povětrnostním podmínkám. Systém garážových vrat nabízí vlastníkům domů skvělý způsob, jak dodat šarm, eleganci a bezpečí jejich domu. Konstrukčně odpovídají náročným požadavkům na kvalitu a splňují nejen nadstandardní míru zabezpečení ale také snadné ovládání a téměř nehlučný chod. Vrata jsou certifikována podle evropské normy EN 13241-1.

prumyslova-sekcni19

Průmyslová vrata

Přizpůsobí se každému prostoru. Každému typu vedení odpovídá daná stavební připravenost, která Vám zaručí optimální fungování celého systému. Před samotným výběrem vratové techniky Vám pomůžeme najít optimální řešení včetně stavební připravenosti a tím ochránit Vaše investice. Pro volbu vhodného vedení je rozhodující prostor, který je k dispozici nad vratovým otvorem. Způsob vedení sekčních průmyslových vrat lze dokonale přizpůsobit prostorovým podmínkám každé stavby Konstrukčně odpovídají náročným požadavkům na kvalitu a splňují nejen nadstandardní míru zabezpečení ale také snadné ovládání a téměř nehlučný chod. Vrata jsou certifikována podle evropské normy EN 13241-1.

ploty4Brány a ploty

Vjezdové brány jsou ideálním řešením pro vjezd k Vašemu rodinnému domu nebo firmě. Jsou praktickým a komfortním řešením uzavření vstupu nebo vjezdu na pozemek. Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli (jackel) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná. Kombinace různých materiálů a tvarů Vám zaručuje originalitu a výjmečný vzhled Vaší křídlové brány. Využití těchto bran je opravdu všestranné a to i v průmyslovém odvětví. Široká nabídka el. pohonů Lift Master a Came. Použití dálkového ovladače Vám zaručují opravdovou pohodu za každého počasí.

predokenni-rolety3Předokenní rolety

Rolety firmy ALUPROF jsou výsledkem spojení kvalitních materiálů a jejich dokonalého zpracování. Vychutnejte si klid a pohodu svého domova. Rolety Vám budou dobře sloužit nejen v rodinném domku, na oknech bytů a kanceláří, ale i v prostorách určených k jakékoliv podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled.

 Bezpečnostní rolety

Pro zabezpečení obchodů a komerčních objektů, ale také oken a balkonových dveří rodinných domů a bytů jsou vhodným řešením bezpečnostní rolety Sejfalm. Mají atest akreditované zkušebny Trezor Test a splňují podmínky bezpečnostní třídy RC2. Jsou zkonstruované z pevných komponentů z extrudovaného hliníku. Pro případného nevítaného hosta se stávají nepřekonatelnou překážkou.

markyzy-riviera1Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům. Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

Linie3Pergoly

Pergoly mají větší odolnost proti větru než běžné markýzy a při větších rozměrech je tak vhodnější zvážit pořízení pergoly. Pergolu lze využít jako terasovou pergolu, samostatně stojící pergolu se 4 nohami nebo pod věšenou ke stínění již existujících pergol. Moduly pergoly lze řadit za sebe a tak zvětšit užitný prostor pod markýzou.

 

 

Bioklimatické pergoly

Pro ty, kdo vyžadují to nejlepší na trhu, ať z hlediska funkce, či designu, je bioklimatická pergola  ideálním řešením. Bioklimatické pergoly jsou známé chytrým využitím přírodní energie a konstrukčních materiálů tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu, bez zbytečného poškozování životního prostředí. Tento druh pergol je vhodný na terasy, atria, verandy, restaurace či jako volně stojící objekt na zahrady.

 

venkovni_zaluzie_produkty_02Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.

Vnitřní stínění

Vertikální žaluzie DECOMATIC vyráběné firmou Herzen jsou moderní doplněk vhodný do každého interiéru, jehož praktické použití je značně široké. S jejich pomocí rozdělíte jednoduše a rychle jakoukoliv místnost a nejen to, povýšíte obyčejné přepažení na exkluzivní záležitost.V neposlední řadě Vám mohou žaluzie sloužit jako velice atraktivní a praktické záclony, s nimiž Vás již nikdy nebude obtěžovat přemíra slunce, světla nebo cizích pohledů. Jen tyto žaluzie dokážou nahradit záclony, závěsy i meziskelní žaluzie.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna. Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilù, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítì z okna.

nerezove-zabradli-24Zábradlí

U nás si vyberete nerezové produkty vyrobené standardním, ale i moderním originálním způsobem. Vybírat si můžete zábradlí terasové, schodištní, francouzských oken nebo madla. Vše je možno dodat formou stavebnicového systému nebo vyrobíme originální designové nerezové zábradlí, madla a veškeré příslušenství. Výhody takového zábradlí jsou zejména dlouhá životnost, moderní designový vzhled a snadná údržba. Všechny produkty jako jsou stavebnicové nerezové zábradlí, zábradlí francouzských oken i madla mohou být kombinována s jinými materiály jako tvrzené sklo nebo dřevo. Povrch nerezové oceli může být broušený nebo leštěný.

ELIXO_500Pohony

Dodáváme a montujeme pohony pro garážová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety, žaluzie, markýzy, závory od předních světových výrobců jako jsou Somfy, Simu, Liftmaster nebo Came.