Samonosné brány


 

Posuvné samonosné brány jsou jeden z nejběžnějších druhů vjezdových bran. Majitelé domů či firem oceňují zejména jejich minimální potřebný stavební prostor. Nezabírají prakticky před ani za bránou žádné místo, celá jejich šířka se zasouvá na tzv. ložiskových jezdcích do boku. Na zasunutí potřebujete jen o něco větší prostor, než je skutečná vjezdová šířka. V zimních měsících oceníte, že brána zajíždí nad povrchem a nestane se tak, že by se díky sněhu např. zasekla.

Konstrukce samonosné brány se skládá z nosného rámu a libovolné výplně. Firma Herzen vyrábí brány dle požadavků, možností a přání zákazníků. Nejčastějším druhem výplní jsou kované brány nebo hliníkové výplně. Každá zakázka je vyráběná na zakázku a přesně dle daných rozměrů, nejde o sériovou výrobu.

Komfort na prvním místě zajišťuje napojení Vaší samonosné brány na dálkové ovládání. Vše lze propojit například i s garážovými vraty na jednom ovladači. To představuje opravdovou pohodu za každého počasí a dorazíte „suchou nohou“ až do domu.