Pergoly


Znepříjemňuje vám počasí relaxaci na zahradě? Pokud se stává, že počasí zkazí celou oslavu narozenin nebo party, je tady ideální řešení. Moderní pergola, která vás zbaví rozmarů počasí.

Pořízením kvalitní hliníkové pergoly získáte ochranu nejen před slunce, ale i deštěm. Navíc dodáte své terase nezaměnitelný a moderní vzhled.

Pergoly můžete vybírat ve variantách:


Pergoly s posuvnou střechou

* jsou moderním typem zastřešení terasy.  Pokud budete chtít vidět oblohu, jednoduše zatáhněte látku pod ochrannou stříšku. Důmyslný odtokový systém pergoly odvádí vodu mimo terasu uvnitř hliníkové konstrukce. Nepromokavá třívrstvá PVC látka Vás ochrání před sluncem a deštěm. Díky speciální úpravě je potah hydrofobní, odráží teplo, je stálobarevný  a odolný proti plísním.

Nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, senzory, integrované LED osvětlení, ….

 

 

 


Bioklimatické pergoly

* Střecha se můžete naklápět podle orientace slunečních paprsků  nebo dešti. V případě deště je krytí střechy uzavřeno. Systém je navržen s dostatečným sklonem, aby nedošlo k jeho stagnující dešťové vodě.

Pergola  nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení,  nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm. Jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení.

 


Stínění pergol a zimních zahrad

Stínění zimních zahrad je stejně důležité jako venkovní stínění na okna. Když zastíníte zimní zahrady, budete mít příjemněji i v domě. Venkovní clony Gardena na elektrické ovládání se kotví přímo na konstrukci zimních zahrad. Hodí se pro rovné i lomené plochy. Můžete vybírat mezi typy určenými pro spodní nebo horní montáž. Přes zimu je stažená látka chráněna v krycím boxu.

 


 

 


Máte zájem nebo potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás.