Průmyslová vrata


prumyslova-sekcni19Sekční vrata

Přizpůsobí se každému prostoru Stavební připravenost Každému typu vedení odpovídá daná stavební připravenost, která Vám zaručí optimální fungování celého systému. Před samotným výběrem vratové techniky Vám pomůžeme najít optimální řešení včetně stavební připravenosti a tím ochránit Vaše investice. Pro volbu vhodného vedení je rozhodující prostor, který je k dispozici nad vratovým otvorem. Způsob vedení sekčních průmyslových vrat lze dokonale přizpůsobit prostorovým podmínkám každé stavby Konstrukčně odpovídají náročným požadavkům na kvalitu a splňují nejen nadstandardní míru zabezpečení ale také snadné ovládání a téměř nehlučný chod. Vrata jsou certifikována podle evropské normy EN 13241-1.

Rolovací vrata

Vyrobená přesně na míru otvoru. Možnost instalace před i za otvor Minimální nároky na prostor. Ocelové provedení zaručuje dlouhou životnost Průmyslová rolovací vrata s jednoduchou a robustní konstrukcí zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Rolovací vrata jsou ideální všude tam, kde pro otevírání není dostatek místa nebo je instalace jiných typů průmyslových vrat nemožná. Jsou používaná v průmyslových prostorách jako jsou sklady, výrobní provozy, továrny, zpracovatelská odvětví jsou kladeny vysoké nároky na funkčnost a bezpečnostvýplně stavebních otvorů.

rychlobezna01Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata jsou moderní vrata navržená tak, aby splňovala požadavky a potřeby každého uživatele. Minimální nároky na prostor Rychloběžná vrata se navíjejí na hřídel umístěnou nad stavebním otvorem. Tato konstrukce je navržena tak, aby vyžadovala minimální nároky na prostor. Celý systém je nainstalován za stavebním otvorem a umožňuje Vám využívat pro průjezd celou šířku i výšku otvoru. Toto řešení rovněž minimalizuje možnost poškození systému. Komfortní ovládání pro snadnou obsluhu Automatická rychloběžná vrata doplněná o příslušenství Vám poskytují bezpečné a příjemné používání …

tesnici02Těsnění a protiprůvanové clony

Pruhové závěsy jsou nejjednodušším typem vratového uzávěru pro vnitřní výrobní a skladovací provozy. Jsou vyrobeny z měkčeného, zpravidla průhledného plastu a umožňují rychlý a plynulý průjezd paletových nebo vysokozdvižných vozíků a průchod osob. Přitom nevyžadují žádnou manipulaci a vratový otvor zůstává nechráněn a otevřen po minimální dobu průjezdu/průchodu.