Předokenní rolety


 


Hlavní výhody rolet

  • Rolety stažené na libovolnou výšku vytvářejí příjemné prostředí a zajistí soukromí.
  • Rolety jsou účinnou ochranou před násilným vniknutím.
  • Rolety díky své tepelné izolaci šetří Vaše peníze.
  • Rolety tlumí zvuky zvenčí i zevnitř.
  • Rolety zajistí v parném létu příjemný chládek a ochrání před slunečními paprsky.

Odolnost a kvalita

Hliníkové lamely vyráběné na plně automatických linkách a pečlivě vybraných materiálech zaručují stálou a neměnnou kvalitu všech komponentů.
Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají vlivům znečištěného prostředí. I po letech zůstanou jejich barvy stejně výrazné. Přísné kontroly kvality v každé fázi výroby zaručují, že zakoupené rolety budou pro vás dobrou investicí na mnoho let.

Možnosti pro každého zákazníka

Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete používat na výrobky. Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových a ocelových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří preferují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími ověřenými zabezpečovacími prvky, např. Zajištění na klíč, ryžování a automatické zajištění. Důmyslná konstrukce umožňuje jednoduchou manipulaci s roletami. Ovládacích systémů je několik druhů od ručního ovládání lankem, pásem nebo pružinou až po dálkové ovládání.

Vzhled

Rolety Vám budou dobře sloužit nejen v rodinném domě, na bytech a kancelářích, ale iv prostorách určených pro jakoukoliv podnikatelskou činnost.
Jejich design i široká škála barev dodává celému objektu na atraktivitu a výrazně oživí jeho vzhled.

Výhody elektrických pohonů

Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro vaše děti. Stačí jen stisknout tlačítko a roleta se tiše nastaví do polohy, kterou si přejete.


Předokenní rolety jsou finální výrobky z rolet ALUPROF. Všechny profily mají certifikát shody číslo 0114/02 oprávňující k označení výrobku znakem CE. Výroba našich profilů probíhá na automatických výrobních linkách technikou studeného profilování plechů (s výjimkou PE 41). Roletové profily jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníkového plechu pokrytého dvouvrstvým lakovaným povrchem vytvořeným systémem PUR-PA, který je charakteristický vyšší odolností proti otěru a odolným proti vlivům počasí. Díky těmto profilům se vyznačují dobrou tepelnou a akustickou izolací.


Standardní Venkovní rolety

Lamela PA 39

 

Patří k nejpopulárnějším profilům. O úspěchu této skupiny hovoří skutečnost, že předokenní rolety z nich vyrobené, chrání okna v tisících domů na území celé Evropy. Lamely PA 39 jsou úspěšné kvůli jejich štíhlosti a malé výšce. Díky tomu jsou profily dokonale navíjejí a vejdou se do skřínek malých rozměrů.

 


 

Lamela PA 45

 

Jsou určeny pro použití v okenních roletách, ve dveřních otvorech a v nevelkých vitrínách. Lomené jsou vyšší a hrubší než předchozí, ale zato stabilnější. Současně dobré průměry navíjení dovolují umístit tyto rolety v nevelkých skříňkách.

 


 

Lamela PA 52

 

Jsou určeny k použití pro předokenní rolety velkých šířek, pro dveřní otvory a vitríny. Solidní konstrukce zaručuje velkou tuhost profilů při zachování pěkného vzhledu. Speciální pozornost zasluhuje lamela PA 52 z důvodu dokonalých parametrů navíjení, což dovoluje použít skříňky nevelkých rozměrů.

Díky značné různorodosti profilů a díky bohaté barevné škále, je možné vyrobit předokenní rolety a navíjené brány splňujíc různorodé užitné a architektonické funkce.

 

Lamela PA 55

 

Lamela PA 55 je určena pro použití u okenních rolet, do dveřních otvorů a výkladních skříní. Solidní konstrukce zaručuje vysokou tuhost profilů, zachování elegantního a proporcionálního vzhledu.

PA 55 je nabízen v provedení s perforací nebo bez ní, v širokém barevném rozsahu odpovídající paletě RAL. Profily se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností proti otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Plody neobsahují freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

Barevné vzory lamel

Venkovní rolety s_onro®

Rolety s_onro® představují unikátní systém venkovního zastínění. Dokazují, že i při stažených roletách může být zachován kontakt s venkovním okolím, což je jinak výhodou především venkovních žaluzií. Profil lamel vychází z nejnovějších poznatků v oblasti průchodu světla a úspory energie. V pootevřeném stavu jsou mezi lamelami prosvětlovací okénka, která se po úplném spuštění roletového závěsu uzavřou. U varianty Light zůstanou prosvětlovací okénka stále otevřená.

 

 

 

Venkovní rolety Panorama a Panorama kombi

Venkovní rolety Panorama s funkcí žaluzie

 

Venkovní rolety Panorama jsou dokonalou kombinací rolet a žaluzií. Lze je stahovat dolů nebo vytahovat nahoru jako rolety a naklápět jim lamely jako u žaluzií. Umí tak zabezpečit, zastínit, zatemnit a při naklopení lamel propustí dovnitř dostatek vzduchu i světla. Varianta Panorama Plus nabízí navíc ochranu před dotěrným hmyzem díky zabudované drátěné síťce.

 

Lamela Panorama

 

 

 

 

Máte zájem nebo potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás.