Videotelefony


 

Videotelefonní produkty

 

Domovní videotelefon V100

Dvoudrátové propojení vnější a vnitřní jednotky.

Výhody produktu:

  • otevření dveří a brány z pohodlí domova

  • zakomponovaný pětikanálový ovladač

  • venkovní jednotka, připojitelná pouze dvoužilovým kabelem (možno využít stávající zvonkový drát)

  • možnost připojit druhý monitor

 

 

 

 

Domovní videotelefon V500

Dvoudrátové propojení vnější a vnitřní jednotky. Víte, kdo na vás zvonil, když jste nebyli doma.

Výhody produktu:

  • Umožňuje ovládání brány a elektrického zámku na brance. V interiérové jednotce je integrován 5 kanálový RTS vysílač, který umožňuje ovládání až 5 výrobků nebo 5 skupin výrobků.

  • Identifikace návštěvníků i v době nepřítomnosti jednotka ukládá do paměti až 400 obrázků návštěvníků.

  • Možnost připojení druhého monitoru.

V500 PRO io

Dvoudrátové propojení všech jednotek. Víte, kdo na vás zvonil, když jste nebyli doma.

Designový videotelefon s mnoha funkcemi. Díky 5 kanálovému io vysílači můžete ovládat až 5 výrobků nebo skupin výrobků. Funkce nočního vidění i uchování fotografie návštěvníka v případě vaší nepřítomnosti a další.

Videotelefon V500 PRO io Videotelefon V500 PRO io

Výhody

INTUITIVNÍ A PŘIZPŮSOBITELNÝ – Díky dotykové obrazovce a přizpůsobitelnému rozhraní je V500 tak intuitivní, že jej zvládne ovládat opravdu každý. Díky funkci interkomu můžete komunikovat s dalším monitorem, například v druhém patře domu. Přizpůsobte si vyzváněcí melodii – na výběr máte hned pět nebo si pomocí karty micro SD nahrajte vlastní. Na vnitřním monitoru si můžete také například zkontrolovat venkovní teplotu.

 

VÍM KDO MI ZVONÍ U BRÁNY – Snadno poznáte své návštěvníky díky širokoúhlému záběru čočky, a to i v noci! Videotelefon disponuje nočním viděním pomocí infračervených LED. Můžete si navíc prohlédnout historii návštěv v paměti videotelefonu a zjistit, kdo u vás zvonil, když jste nebyli doma nebo jen tvrdě spali.

 

SNADNÁ INSTALACE – Můžete použít stávající zapojení dveřního zvonku podle doporučení v příručce. Při spuštění systému a programování postupujte podle pokynů, rozhraní vás provede krok za krokem.

V500-IO-standard installation