Teleskopické brány


Popis
Teleskopické brány jsou vyráběny na zakázku ve varariantě posuvné po koleji nebo samonosné .

Posuvné po koleji je možno vyrobit ve dvoudílné nebo trojdílné variantě. Teleskopické  brány se skládají ze dvou nebo tří křídel navzájem propojených, kde jedno křídlo je posouváno automatickým pohonem a druhé křídlo přes pomocný převod.

Stavební připravenost
Teleskopická brána se vypočítává a projektuje individuálně v závislosti na konkrétních podmínkách. Součástí každé  teleskopické brány je projekt stavební připravenosti ( příprava betonového základu, kabeláž, atd.) tak, aby si zákazník mohl v předstihu vše připravit, případně zadat stavební firmě.

Životnost
Veškeré části teleskopické brány jsou žárově zinkované nebo nerezové, což zaručuje výbornou ochranu proti korozi. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobně nejnáročnější typ brány, používáme pouze kvalitní pojezdové komponenty CAIS, které zajišťují přesný, lehký a tichý chod teleskopické brány.

Design
Design teleskopických brán se řeší individuálně podle potřeb zákazníka. Možností je mnoho, omezení prakticky žádná. Zvolit si můžete například ze samotných rámů pro dřevěnou výplň, jacklových výplní, výplní tahokovu, pletiva nebo mnoha kovaných vzorů.

 

Ukázky teleskopických bran montovaných naší firmou: