Pohony


Dodáváme a montujeme pohony pro garážová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety, žaluzie, markýzy, závory od předních světových výrobců jako jsou Somfy, Simu, Liftmaster nebo Came.

somfySomfy

Somfy je již více než 40 let předním světovým výrobcem pohonů a řízení pro stínicí techniku, garážová vrata a vjezdové brány. Díky svému know-how je uznávaným dodavatelem kvalitních řešení pro projekty zákazníků po celém světě. Zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, brána či vrata od garáže i světlo nebo topení. Propojte je do jednoho celku, a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli. Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou.

liftmasterLiftMaster

Pohony Lift Master pro garážová vrata a průmyslová vrata, vjezdové brány posuvné a křídlové a také závory. Atraktivní design, dokonalá technika, vysoká kvalita od největšího světového výrobce Chamberline-Liftmaster, který se specializuje na výrobu pohonů pro garážová vrata, rolety a brány.

cameCame

Pohony pro automatické vrata, brány a závory. Kvalitní a dlouhodobě ověřený sortiment pohonů od předního evropského výrobce Came.